Po zaciętym boju juniorzy Cartusii z rocznika 2004/05 zwyciężyli Arkę Gdynia 5:3 (0:1). Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando gości z Gdyni, którzy już w 13 minucie zdbyli pierwszą bramkę i wynikiem 0:1 zakończyła się pierwsza połowa. Podopieczni trenera Jerzego Meissnera wzięli się jednak do roboty w drugiej odsłonie meczu, w której przejęli inicjatywę i wygrali ostatecznie 5:3. Bramki dla Cartusii strzelali Maciej Sidor x2, Kamil Lewandowski x2 oraz Jedrek Zając x1. Gratulacje ...

Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando gości z Gdyni, którzy już w 13 minucie zdbyli pierwszą bramkę. Nasi młodzi piłkarze w tej części gry stworzyli kilka znakomitych sytuacji, lecz na drodze do bramki stawał zawsze dobrze dysponowany bramkarz Arki. Po pierwszej połowie wydawało się, że piłkarzom Cartusii trudno będzie nawiązać walkę. Jednak w drugiej odsłonie podopieczni trenera Jerzego Meissnera wzięli się poważnie do roboty. Już w pierwszej minucie drugiej odsłony Maciej Sidor przechwytuje podanie gości i pokonuje bramkarza Arki doprowadzając do wyrównania 1:1. Gościom bardzo szybko udaje się ponownie wyjść na prowadzenie. Po chwili, po kilku składnych i szybkich akcjach Kartuzjanie wychodza na prowadzenie 4:2. Niestety zaraz po tym goście strzelają bramkę kontaktową i robi się nerwowo. Kolejny atak Cartusii kończy się jednak w 79 minucie meczu strzeleniem bramki na 5:3. Jej autorem został niezawodny Maciej  Sidor. Gratulacje za nieustępliwość i ambicję przez całe spotkanie.

Skład Cartusii:  Witka Adrian, Drywa Norbert, Cirocki Radosław, Kreft Piotr, Ptach Filip, Kobiela Maciej, Sidor Maciej, Lewandowska Weronika, Zając Jędrzej, Lewandowski Kamil, Górski Oskar, Kitowski Dawid, Zołądż Jakub oraz Treder Mateusz.