Mija właśnie bardzo udany weekend w wykonaniu zespołów Cartusii 1923 Kartuzy, albowiem wszystkie drużyny niebiesko- biało- czarnych występujące w ten weekend w ligowych rozgrywkach wygrały swoje pojedynki. Zaczęło się od zwycięstwa seniorów z rozgrywkach V ligi z Portowcem Gdańsk 2:0 (0:0), potem występująca w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej JD1 drużyna trenera Mikołaja Podgórniaka wygrała w Chojnicach z miejscową Chojniczanką 2:0 (1:0), a na koniec soboty na własnym boisku kolejna ekipa występująca w I lidze wojewódzkiej JC1 drużyna trenera Jerzego Meissnera pokonała Gdyńską AP Dąbrowa 5:3 (1:2)....

Następnie w niedzielę rano najstarsi juniorzy Cartusii występujący w I lidze wojewódzkiej JB pokonali swoich rówieśników z Korony Żelistrzewo 3:2 (0:1) a w ostatnim meczu tego weekendu juniorzy trenera Piotra Budziwojskiego z kat. JD2 występujący również w I lidze wojewódzkiej pokonali na własnym boisku drużynę SNRR Sławek Borzechowo 3:2 (1:2).

Po wynikach widać, że większość meczów było zaciętymi pojedynkami, w których do ostatniego gwizdka sędziego trzeba było walczyć o zwycięstwo. Gratulacje dla wszystkich drużyn Cartusii 1923 Kartuzy.