Z tarczą wyszli z dzisiejszego pojedynku podopieczni trenera Piotra Budziwojskiego i jego asystenta Pawła Grzecha z grupy JD2 (rocznik 2007), którzy w niedzielne południe w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej ograli drużynę SNRR Sławek Borzechowo 3:2. Mecz ten był zaciętym pojedynkiem, którzy piłkarze Cartusii do przerwy przegrywali 1:2. Detrerminacja i wola walki przez całe spotkanie spowodowała, że nasi młodzi piłkarze w drugiej odsłonie dołożyli jeszcze dwa trafienia, nie tracąc przy tym żadnego i ostatecznie wygrali pojedynek 3:2....

Zwyciestwo to smakuje tym bardziej, gdyż drużyna Cartusii JD2 to młody zespół, składający się z chłopców o rok i nawet dwa lata młodszych. Goście z Borzechowa byli bardziej wyrośnięci i fizycznie zdecydowanie dominowali nad zawodnikami Cartusii. Piłkarze niebiesko- biało- czarnych byli jednak bardziej zorganizowani taktycznie a indywidualne umiejętności i popisy techniczne poszczególnych zawodników dawały jakość w grze naszej drużyny, co ostatecznie przełożyło się na zasłużone, choć wymęczone zwycięstwo 3:2. Bramki dla Cartusii strzelali Marcel Dejk x2 oraz Dawid Grzenkowicz x1. Gratulacje.

Skład cartusii :

Hubert Renka- Jakub Hinca, Jakub Jóskowski, Kacper Wydrowski, Dawid Grzenkowicz, Szymon Ostoja Lniski, Adam Gdaniec, Marcel Dejk oraz Mateusz Grzech.

Grali również : Norbert Utkała, Tymoteusz Sapała, Krystian Kąkol, Daniel Pioch, Labuda Błażej, Labuda Bartek, Kacper Bronk oraz Bartek Wydrowski. 

Zdjęcia z meczu :