W swoim trzecim sparingu zimowego okresu przygotowawczego juniorzy Cartusii 1923 Kartuzy z rocznika 2004/05 pokonali swoich rówieśników z GOSRiT Luzino aż 7:1 (3:1). Bramki dla podopiecznych trenera Jerzego Meissnera strzelili: Sidor Maciej- 3, Lewandowski Kamil- 2, oraz po 1 Cirocki Radek i Górski Oskar. Mecz szczególnie w pierwszej połowie przebiegał pod dyktando gości, jednak Kartuzianie wyprowadzali zabójcze kontry....

W grze naszych zawodników było bardzo dużo niedokładności, jednak bardzo aktywny w tym meczu zawodnik Cartusii Maciej Sidor zdołał mimo tego aż trzykrotnie pokonać bramkarza gości. W drugiej połowie gra naszego zespołu była już coraz składniejsza co zaowocowało strzeleniem kolejnych czterech bramek. Goście z Luzina również stworzyli sobie kilka sytuacji bramkowych jednak nie trafiali w bramkę, albo na drodze stawali nasi dobrze spisujący się tego dnia bramkarze. Gratulacje z okazałego zwycięstwa.