Niektórzy juniorzy Cartusii formę przed rundą wiosenną szlifują na obozie w Hiszpanii a drudzy na obiektach Cartusii i halach gimnastycznych, uczestnicząc jednocześnie w różnego rodzaju turniejach. W minioną sobotę bardzo dobrze zaprezentowali się juniorzy z rocznika 2008-09, którzy w kolejnym turnieju rozegranym tym razem w Przyjaźni zajęli II miejsce, a najlepszym zawodnikiem wybrany został Aurelisz Cichosz z Cartusii. Gratulacje ....

Trener tej grupy Piotr Budziwojski ze swoim asystentem Oskarem Adamczyk i kierownikiem drużyny Pawłem Grzechem na turniej do Przyjaźni zabrali dwie drużyny. Pierwsza z nich zajęła II miejsce a druga miejsce V. Chłopcy z tej grupy docierają się i nawzajem poznają z nowym trenerem, z którym trenują niespełna miesiąc i jak widać małymi kroczkami drużyna osiąga progres i co najważniejsze w zespole panuje miła atmosfera i radość z gry. W turnieju w Przyjaźni udział wzięło łącznie 9 drużyn a klasyfikacja końcowa wygląda następująco :

I miejsce :  Czarni pruszcz Gdański

II Cartusia 1923 Kartuzy I

III Marko Gol Kowale I

IV UKS Przyjaźń

V Cartusia 1923 Kartuzy II

VI Piłeczka Pruszcz Gdański

VII Base Droup Osiczanka Osice

VIII Marko Gol Kowale II

IX UKS Przyjaźń II

Najlepszym bramkarzem wybrany został Dawid Trawiński z Czarnych Pruszcz Gdański, królem strzelców Daniel Drewing z Marko Gol Kowale a najlepszym piłkarzem turnieju Aureliusz Cichosz z Cartusii 1923 Kartuzy.

Cartusia zagrała w składzie :

Cartusia I : Jakub Penkowski, Jakub Juskowski, Mateusz Grzech, Adam Gdaniec, Aureliusz Cichosz i Daniel Pioch;

Cartusia II : Norbert Utkała, Hubert Renka, Krystian Kąkol, Kamil Wydrowski, Krzysztof Mamelski, Kacper Bronk, Brajan Gański oraz Jan Magulski.

Zdjęcia :