W przedostatnim meczu rozgrywek I Ligi Wojewódzkiej juniorzy Cartusii z rocznika 2004/05 pokonali na wyjeżdzie zespół GAP Sparta Gdańsk 0:6 (0:1). Bramki dla podopiecznych trenera Jerzego Meissnera strzelili Maciej Sidor i Kamil Lewandowski po dwie, oraz po jednej Filip Ptach i Jędrzej Zając. Mecz w pierwszej połowie był bardzo wyrównanym pojedynkiem, drużyna Cartusii miała problem z adaptacją do gry na bardzo wąskim boisku. Jednak w drugiej połowie było już zdecydowanie lepiej i nasi zawodnicy rozstrzelali się zdobywając pięć kolejnych bramek. Gratulacje ...

Skład Cartusii:  Żołądż Jakub, Drywa Norbert, Cirocki Radosław, Kreft Piotr, Ptach Filip, Kobiela Maciej, Sidor Maciej, Lewandowska Weronika, Wenta Kacper, Zając Jędrzej, Lewandowski Kamil, Słomiński Kuba, Górski Oskar oraz Kitowski Dawid.