Bardzo dobry występ zanotowali juniorzy Cartusii 1923 Kartuzy z rocznika 2004/05 w sobotnim starciu z Gryfem Tczew w ramach rozgrywek I Ligi Wojewódzkiej. Podopieczni trenera Jerzego Meissnera grając na własnym boisku choć przegrywali już 0:2 potrafili się otrząsnąś i ostatecznie wygrać pojedynek 4:2 (2:2).  Gratulacje. Szersza relacja, skład Cartusii i zdjęcia z meczu w rozwinięciu....

Po szybko straconych dwóch bramkach drużyna Cartusii nie załamała się i pokazując charakter jeszcze do przerwy doprowadziła do remisu po dwóch bramkach strzelonych przez Kamila Lewandowskiego. W obu sytuacjach asystował Maciej Sidor. Początek meczu był słaby w wykonaniu naszego zespołu. Jednak już pod koniec pierwszej  połowy gra była coraz składniejsza co zaowocowało strzeleniem bramek.

W drugiej połowie nasz zespół zaczął grać pewnie w obronie nie dopuszczając do grożnych sytuacji pod naszą bramką, za to stwarzając dużo groźnych sytuacji w polu karnym Gryfa. Dwie z tych sytuacji na bramki zamienili Filip Ptach  oraz Jędrzej Zająca, który strzałem z dalszej odległości przelobował bramkarza gości. Po meczu tym należy pochwalić cały zespół  Cartusii, który rozegrał swój najlepszy mecz w tej rundzie.